Atilla ailesinin mutlu günü

Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, ilçenin eski belediye başkanlarından Sait Atilla’nın oğlunun nikahını kıydı.

Atilla ailesinin mutlu günü
Genel
Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, ilçenin eski belediye başkanlarından Sait Atilla’nın oğlunun nikahını kıydı.

Ceylanpınar’ın eski belediye başkanlarından olan ve aynı zamanda Menderes Atilla’nın da ağabeyi olan Mehmet Sait Atilla’nın oğlu Seyithan Atilla, önceki gece düzenlenen düğün merasimiyle dünya evine girdi. Ceylanpınar Aqua Park’a düzenlenen düğün töreninde öyle ki düğün törenine siyasilerden bürokratlara, kanaat önderlerinden STK temsilcilerine kadar çok sayıda davetli katıldı. Düğün Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla ve eski başkan ağabey Sait Atilla’nın davetlileri kapıda karşılaması ile başlamış oldu. Salonu tıka basa dolduran davetlilere çeşitli ikramlarda bulunulurken, daha sonrasında nikah kıyma merasimine geçildi. Genç çiftin nikahını Başkan Menderes Atilla kıyarken, gelin ve damadın şahitliklerini ise Şanlıurfa Eski Milletvekili Seydi Eyüpoğlu, Derik Kaymakamı Hakan Kafkas ve çok sayıda tanıdık isim de yaptı.

Nikah kıyma merasimi sonrasında kısa bir konuşma yapan Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, genç çifte mutluluklar dilerken, yeğeninin nikahını kıymış olmasının ise kendisine ayrı bir gurur vesilesi olduğunu da ifade etti.

Öte yandan gerçekleşen düğünün ertesinde Menderes Atilla’ya hayırlı olsun ziyaretleri gerçekleşti. Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu,Viranşehir İlçe Kaymakamı Ömer Çimşit, Şanlıurfa İl Jandarma Komutanı Albay Nuri Öztürk Atilla’yı evinde ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom