AYKOME Fatsa'daki yol çalışmalarını masaya yatırdı

Fatsa Belediyesinde Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Suat Olgun başkanlığında AYKOME toplantısı gerçekleştirildi.

AYKOME Fatsa'daki yol çalışmalarını masaya yatırdı
Genel
Fatsa Belediyesinde Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Suat Olgun başkanlığında AYKOME toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıda Fatsa’da devam eden yol çalışmaları ile ilgili sorunlar ve çözüm önerileri konuşuldu.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Suat Olgun, “Yolla ilgili sıkıntılarımız var, bilhassa dolmuş yolu ile ilgili sıkıntılarımız var. Bu dolmuş yolu ile ilgili sıkıntıları masaya yatırdık. Hangi kuruluşların orada çalışmaları var, bu çalışmalar ne kadar sürecek bunları tartışıyoruz. Bir an önce buraların üst yapısının yapılması gerekiyor. Tamirat ise tamirat, asfalt ise asfalt, parke taşı ise parke taşını döşeyeceğiz. Kış mevsimi başlamak üzere, artık Ekim ayının sonuna geliyoruz. Kasım ayında havalar iyice bozar dolayısıyla biz Kasım ayının 15’ine kadar bazı operasyonları yapmamız lazım. Alt yapısı bitmiş olan yerlere çok acil olarak üst kaplamasını yapmamız gerekiyor özellikle altını çizerek söylüyorum insanlara hizmet veren dolmuş yollarının bulunduğu güzergah muhakkak elden geçirilip insanları rahat ettirmemiz gerekiyor” dedi.“Kış ayında Fatsa’yı rahata kavuşturacağız”

Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Eroğlu ise Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Suat Olgun’a böyle bir toplantıyı organize ettiği için teşekkür ederek, “Bu toplantıda olan arkadaşlarımız sıkıntıların ne olduğunu biliyorlar ama birlikte toplantıya ihtiyacımız vardı. Sıkıntıları masaya yatırmak açısından altyapı çalışmaları meşakkatli ve uzun süren bir çalışma. Bu çalışmalara hem vatandaşlarımız hem biz anlayış gösteriyorlar ama bu bir noktaya kadar oluyor. Sayın Başkanımızın da ifade ettiği gibi çok ciddi ele alınması gereken sıkıntılarımız var. Bunları bir an önce çözüme kavuşturup kış mevsiminde insanların araçları ile birlikte rahat dolaşacağı bir Fatsa’yı hazırlamamız gerekiyor ben tekrar teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom