Bingöl'de 'Halk Toplantıları' başladı

Bingöl Valisi Ali Mantı ‘Halk Toplantıları’ kapsamında İnalı Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.

Bingöl'de 'Halk Toplantıları' başladı
Genel
Bingöl Valisi Ali Mantı ‘Halk Toplantıları’ kapsamında İnalı Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.

Bingöl’de İçişleri Bakanlığı talimatı ile periyodik olarak devam edecek olan ‘Halk Toplantıları’ yapılmaya başlandı. Bu kapsamda ilk olarak İnalı Mahallesi sakinleri ile bir araya gelen Bingöl Valisi Ali Mantı, mahallelilerin istek ve taleplerini dinledi.

Bütün kamu ve kuruluşların aralıksız olarak çalıştığını belirten Vali Ali Mantı, “Amacımız vatandaşlara hizmet vermektir. Bütün kuruluşlarımız ve belediyemiz çalışıyor. Zaten amacımız, insanlara hizmet etmek ve doğru hizmeti doğru zamanda vermektir. Bunun için hiç kimsenin art niyeti yok. Herkes gücünü, kaynaklarını, en verimli bir şekilde kullanmaya çalışıyor. Tabi ki bazı şeyler zaman, para ve süreç işidir. Zaman zaman muhtarlarımızla, mahalle sakinlerimizle ve kurum müdürlerimizle bir araya gelerek daha verimli, karşılıklı, sıcak, samimi şekilde bazı hizmetleri kısa mesafede yapabilmenin yollarını arayacağız. Bizde iyi niyet ve samimiyet olduğu sürece aşamayacağımız engel yok. İnşallah bu engellerin hepsini aşacağız. Bazı uzun bazıları kısa vadede ama bunları aşarız” diye konuştu.

Halk toplantısına, Vali Mantı’nın yanı sıra, Vali Yardımcısı Cevat Gün, Belediye Başkan Vekili Halim Sugü, İl Emniyet Müdürü Metin Akay, kurum müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom