Bozüyük'te siyasetçiler ve STK temsilcileri boza gecesinde bir araya geldi

Bozüyük Pazaryerililer Derneği ve Bozüyük Kent Konseyi iş birliği içerisinde sivil toplum kuruluşları (STK) temsilcileri bir araya gelirken gecede Pazaryeri ile özdeşleşen boza ikramı yapıldı.

Bozüyük'te siyasetçiler ve STK temsilcileri boza gecesinde bir araya geldi
Genel
Bozüyük Pazaryerililer Derneği ve Bozüyük Kent Konseyi iş birliği içerisinde sivil toplum kuruluşları (STK) temsilcileri bir araya gelirken gecede Pazaryeri ile özdeşleşen boza ikramı yapıldı.

Bozüyük Pazaryerililer Derneği’nde düzenlenen buluşmaya; Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Kent Konseyi Başkanı Osman Tekeli, Bilecik MHP İl Başkanı Mehmet Karuk, Bozüyük Pazaryerililer Derneği Başkanı Ali Şahinoğlu ve Bozüyük’te faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve dernek başkanları katıldı.

Keyifli bir sohbet ortamında gerçekleşen buluşmada konuşan Pazaryerililer Derneği Başkanı Ali Şahinoğlu; “Öncelikle böylesine güzel bir ortamın oluşmasını sağlayan ve davetimize katılım gösteren herkese çok teşekkür ediyorum. Burada yer alan siz değerli Siyasilerimiz, STK’larımız ve Derneklerimizin temsilcileri olarak, hepimizin en önemli ve etkin ortak paydası Bozüyük’tür. Bozüyük için, Bozüyük’ün daha da güzelleşmesi için çalışan siz değerli misafirlerimiz ile bir arada olmak bizim için son derece büyük bir mutluluktur” dedi.

Dernek Başkanı Ali Şahinoğlu’ndan sonra konuşan Belediye Başkanı Fatih Bakıcı da; “Bozüyük’te faaliyet gösteren tüm derneklerimiz ve STK’larımız ile her vesilede bir araya gelmek bizler için çok önemli. Hepimiz Bozüyük için ve Bozüyük’ün geleceği için çalışıyoruz. İlçemiz bu noktada iş birliği ve birlikteliğin en güzel örneklerine sahne olan örnek bir yerdir. Bu vesile ile buraya bizlere davet eden, çalışmalarını gerçekten çok büyük bir takdirle karşıladığım Pazaryerililer Derneği Başkanı Ali Şahinoğlu’na, böylesine güzel bir akşamda bizlerle birlikte olan siz değerli STK ve Dernek temsilcilerimize ve bu güzel lezzet için Mercan Boza’larının sahibi Muharrem Mercan’a teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından soruları cevaplayan Başkan Bakıcı “Kent Konseyimiz bulundukları her ortamda Bozüyük’ün sorunlarını dile getirmek için çalışıyor. Eczacıbaşı ile silikozis hastalığı için alınacak önlemlerle ilgili görüşmeler yapıyor” dedi.

Buluşmada aynı zamanda Muratdere’ye yapılması planlanan bakır madeni işletmesi ile ilgili olarak yöneltilen bir soru üzerine bilgi veren Kent Konseyi Başkanı Osman Tekeli, konunun bizzat Bilecik AK Parti Milletvekili Halil Eldemir tarafından Başbakanımız Binali Yıldırım’a iletildiğini, konu ile ilgili olarak olumlu sonuçlara varılacağına inandıklarını söyleyerek konu hakkında yoğun mesai harcayan AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir’e teşekkür etti.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom