Develi Kaymakamı Murat Duru:

Develi Kaymakamı Murat Duru, "Birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var" dedi.

Develi Kaymakamı Murat Duru:
Çevre
Develi Kaymakamı Murat Duru, "Birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var" dedi.

Develi Kaymakamı Murat Duru her hafta bir köy ve dış mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Kaymakam Duru, bu hafta Develi ilçesine bağlı Sarıkaya Mahallesinde cuma namazını kıldı ve namazın ardından mahalle sakinleriyle sohbet etti.

Burada konuşan Kaymakam Duru, "Millet, devlet kaynaşmasını en üst düzeye çıkarabilmek amacıyla her Cuma bir mahallemizi ziyaret etme ve insanımızla buluşma programımızı bugün de ilçemize 55 kilometre mesafedeki Sarıkaya Mahallemizde gerçekleştirdik. Ülkemize ve milletimize emperyalisit kan emici kumpasçıların ve onların gayrimeşru bir şekilde uşaklığına soyunmuş PKK, DAEŞ, DHKPC ve FETÖ/PDY hainlerinin oynadığı oyunlarla ilgili insanımızı aydınlatıcı nacizane bilgi ve görüşlerimizi sunduk. Bu kapsamda her fırsatta sıcak ve samimi sohbet ortamlarında bir taraftan insanlarımızın moralini ve öz güvenini yükseltmeye çalışırken diğer taraftan da emperyalist kumpasçıların ve onların uşaklığına soyunmuş kanı bozuk hainlerin oyunlarına panzehir olacak. Milletle devletin el ele gönül gönüle olması gerektiği, hava ve suya ne kadar ihtiyacımız varsa bilinçli bir şekilde birlik ve beraberliğimize de o kadar ihtiyacımız olduğunu, çocuklarımızı inançlı ve çağın gerektirdiği donanımda yetiştirmemiz gerektiğini, çocuklarımızın geleceği ve ülke ekonomimiz için üretken bir şekilde hep beraber çok ama çok çalışmamız gerektiği tavsiyelerinde bulunmaya çalışıyoruz" ifadelerini kullandı.

Ziyaretinde Kaymakam Murat Duru’ya, Kaymakam Adayı Mehmet Bek, Garnizon Komutanı Mustafa Mandar, İlçe Müftüsü Zekeriya Koçak ve İlçe Emniyet Müdürü eşlik etti.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom