Irlamaz Vadisi yeniden doğuyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Turgutlu ilçesi Irlamaz Vadisi Rekreasyon Alanı’nda başlattığı çevre düzenleme çalışmaları çim serimi ile devam etti.

Irlamaz Vadisi yeniden doğuyor
Çevre
Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Turgutlu ilçesi Irlamaz Vadisi Rekreasyon Alanı’nda başlattığı çevre düzenleme çalışmaları çim serimi ile devam etti. Güvenlik açısından son derece önemli olan dere ve çevre aydınlatmaları, özel mangal yerleri, yürüyüş yolları, adrenalin parkuru, çocuk oyun grupları, spor ve dinlenme alanları ve pek çok donanımıyla tüm yaş gurubundan Turgutlu halkına hitap eden Irlamaz Rekreasyon Alanı, ilçenin gözbebeği olacak.

Vatandaşların daha rahat ve güvenli ortamlarda zaman geçirmesi için başlattığı projelerle ilçelere ferah yaşam alanları kazandıran Manisa Büyükşehir Belediyesi, Turgutlu ilçesinde çevre düzenlemeleri gerçekleştirdiği Irlamaz Vadisi Rekreasyon Alanı’nda önemli çalışmalara imza attı. Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Daire Başkanlığı ekipleri tarafından alanda çim serimine de başlandı. İlçe halkının güvenliği için gerçekleştirilen dere ve çevre aydınlatmaları, özel mangal yerleri, yürüyüş yolları, adrenalin parkuru, çocuk oyun grupları, spor ve dinlenme alanları ve pek çok donanımıyla Turgutlu’da tüm yaş grubuna hitap edecek ve ilçenin gözbebeği olacak. 370 dönümlük arazi üzerinde yürütülen çalışmalar ile Turgutlu yeni bir yaşam alanı kazanacak.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom