Kaymakam Uçgun vatandaşların sorunlarını yerinde dinledi

Alaşehir Kaymakamı Abdullah Uçgun, daire müdürleriyle birlikte Yeni Mahalle’yi ziyaret ederek, vatandaşlarla buluştu.

Kaymakam Uçgun vatandaşların sorunlarını yerinde dinledi
Genel
Alaşehir Kaymakamı Abdullah Uçgun, daire müdürleriyle birlikte Yeni Mahalle’yi ziyaret ederek, vatandaşlarla buluştu. Vatandaşın sorunlarını ve sıkıntılarını yerinde dinleyen Kaymakam Uçgun, sorunların hızlı bir şekilde çözülmesine de katkı sağlıyor.

Mahalle ziyaretleri kapsamında vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Kaymakam Abdullah Uçgun, bu kez Yeni Mahalle sakinlerinin konuğu oldu. Halk buluşmasında vatandaşlarla bir araya gelen Kaymakam Uçgun, "Alaşehir’de göreve başlayalı yaklaşık 5 ay oldu. Elimizden geldiğince mahalle ziyaretleri yapmaya özen gösteriyorum. Vatandaşlarımızın kamu hizmetlerine en hızlı şekilde ulaşabilmeleri ve sorunlarını ilgili kurumlara aktarabilmeleri için devlet ve halk arasında mesafenin olmadığı ve samimi ortamlarda gerçekleştirilen halk toplantılarını çok faydalı buluyorum. Vatandaşlarla birebir ilgilenerek sorunları, istekleri ve önerileri ilk ağızdan dinleyerek çözüme kavuşturma amacındayız. Vatandaşlarımıza ve muhtarlarımıza 24 saat hizmet verme anlayışındayız. Toplantı günleri dışında da her zaman hizmete hazırız ve vatandaşlarımıza her zaman kapımız sonuna kadar açık. Biz vatandaşlarımız için buradayız. Amacımız, Alaşehir ilçesindeki görev süremiz boyunca vatandaşlarımıza en başarılı şekilde hizmet ulaştırabilmek" dedi.

Yeni Mahalle Muhtarı Ali Karabulut ise "Kaymakamımızın buralara kadar gelip mahallemizin sorunlarıyla ve mahalle halkıyla yakından ilgilenmesinden ve sohbet etmesinden mutluluk yaşadık. Mahalle halkımız adına kaymakamımıza ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz" dedi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom