Muhtarlarla bir araya gelen Başkan Barna:

Muhtarlar Günü dolayıyla ilçedeki muhtarları ağırlayan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, ‘fahri meclis üyelerimiz’ dediği muhtarların her zaman yanlarında olduğunu belirttiKörfez Belediye Başkanı İsmail Baran, ‘Muhtarlar Günü’ dolayısıyla Körfez’de muhtarları belediyede ağırlayıp, hem günlerini kutladı hem de taleplerini dinledi.

Muhtarlarla bir araya gelen Başkan Barna:
Haberde İnsan
Muhtarlar Günü dolayıyla ilçedeki muhtarları ağırlayan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, ‘fahri meclis üyelerimiz’ dediği muhtarların her zaman yanlarında olduğunu belirtti

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, ‘Muhtarlar Günü’ dolayısıyla Körfez’de muhtarları belediyede ağırlayıp, hem günlerini kutladı hem de taleplerini dinledi. Belediye Başkan Yardımcısı Selattin Kabadayıoğlu, Körfez Muhtarlar Derneği Başkanı Yusuf Yanar ve Körfez Belediyesi Muhtarlar Koordinatörü Özcan Efe’nin de katıldığı toplantıda konuşan Başkan İsmail Baran, “Muhtarlarımız her zaman ifade ettiğimiz gibi bizim fahri meclis üyelerimiz. Körfez’i hep beraber nakış nakış işliyoruz” ifadelerini kullandı.

“160 bin nüfuslu Körfez halkımıza hep beraber hizmet veriyoruz” diyen Başkan İsmail Baran, “Muhtarlarımızın emeği ve gayreti göz ardı edilemez. Vatandaşımızın bir sorunu olduğunda ilk muhtarlarımızın kapısını çalıyor. Yaptığınız görevin zorluğunun ve görev süresince neler yaşadığınızın farkındayız. Belediye olarak her zaman yanınızdayız ve yanınızda olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Körfez Muhtarlar Derneği Başkanı Yusuf Yanar da yaptığı konuşmada Başkan İsmail Baran’a teşekkür ederek, “Cumhurbaşkanımıza, hükümetimize ve değerli Başkanımız İsmail Baran’a gösterdikleri teveccühten dolayı çok teşekkür ederim” dedi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom