Ortacalı minik raketlerden büyük başarı

Fethiye’nin Göcek Mahallesinde “12 Yaş Haftasonu Turnuvası” düzenlendi.

Ortacalı minik raketlerden büyük başarı
Spor
Fethiye’nin Göcek Mahallesinde “12 Yaş Haftasonu Turnuvası” düzenlendi.

12-15 Kasım 2017 tarihleri arasında Türkiye Tenis Federasyonu tarafından Göcek Tenis Kulübü’nde düzenlenen “12 Yaş Haftasonu Tenis Turnuvası” çeşitli illerden 20 sporcunun katılımıyla yapıldı. Turnuvaya katılan Ortaca Tenis Kulübü sporcuları derece elde etti.

Ortacalı raketlerin derece elde ettiği turnuva hakkında bilgi veren Ortaca Tenis Kulübü antrenörü Yavuz Bozdaş, “Sporcularımızı başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Ortaca’yı başarılı bir şekilde temsil ettiler. Şunu da belirtmek isterim ki artık Ortaca’lı tenisçilerimiz de teniste bir yerlere gelmeye başladılar. Yaptığımız çalışmaların karşılığını almaya başladık. Kızlar kategorisinde değişik illerden 20 sporcunun katıldığı turnuvada sporcumuz İlayda Çalışkan 3’üncü grupta 1’inci, Sıla Ilgın İnan 2’nci grupta 3’üncü oldu. İnanıyorum ki bundan daha büyük başarıları da tenis anlamında Ortaca’ya getireceğiz” diye konuştu.

Tesis sıkıntılarını gidererek yaz kış antrenman yapabilecek duruma geldiklerinde daha iyi başarılar kazanacaklarına inandığını belirten Bozdaş, “Bize her zaman destek olan ilçe Kaymakamımıza, Belediye Başkanımıza, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl ve ilçe müdürlerimize çok teşekkür ederim” dedi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom