TBMM Başkanvekili Aydın: El insaf

TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, tütün fabrikası açtığı ile ilgili iddialara, “El insaf” dedi.

TBMM Başkanvekili Aydın: El insaf
Politika
TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, tütün fabrikası açtığı ile ilgili iddialara, “El insaf” dedi.

TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, Milletvekilleri Adnan Boynukara, İbrahim Halil Fırat, Salih Fırat, il genel meclis üyeleriyle istişare ve değerlendirme toplantısı yaptı. Meclis üyeleriyle toplantı yapan milletvekilleri il genel meclis üyelerine konuştu.

TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, kendisiyle ilgili ortaya atılan iddialara cevap verdi. Ahmet Aydın, “Bazı kişiler bir tütün fabrikası kurduğum dedikodusunu yaymışlar. 750 milyon dolarlık bir fabrikam varmış. Yerini ben bilmiyorum, bu dedikoduyu ortaya atanlarda yerini göstermiyor. Keşke imkanım bir fabrika açsam da insanları istihdam etsem. El insaf diyorum. İnsan biraz vicdanlı olur. Atacaksanız destekli atın” dedi.

Milletvekili Adnan Boynukara ise, tütün konusunun siyasi malzeme yapılmaması gerektiğini belirterek, kendilerinin bu konuyu siyasi malzeme yapmadığını kaydetti.

İbrahim Halil Fırat, Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın “Susuz ve yolsuz köy kalmayacak” prensibi ile çalışıldığını belirterek, köylerin kentlere dönüştüğünü dile getirdi.

Salih Fırat ise, İller Bankasından borçlanılması ile kırsal bölgelere hizmetlerin daha hızlı gideceğini söyledi.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Erdoğan, son 15 yılda Türkiye çok güzel hizmetlerle tanıştığını belirterek, bu güne kadar destek veren hizmetlerde gönlünü ortaya koyan meclis üyelerine ve bürokratlara teşekkür etti.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom